İşyeri Tipi Sistemler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
AQUASET RT-200GPD İŞYERİ TİPİ SU ARITMA CİHAZI
               Günlük 750 Litre civarında arıtılmış su kullanan işyerleri, imalathaneler, tekstil firmaları vs. için uygundur. Kaliteli içme suyu ve temiz proses suyu ihtiyacınıza ekonomik çözüm getirecek, su giderlerinizi düşürecek Avrupa Standartlarında kullanışlı bir su arıtma cihazıdır. İşletme maliyetinin düşük olması da uzun yıllar kullanılabilirliğini artıran önemli özelliklerinden biridir. Kendini kısa sürede amorti ed..
2.714,00TL
KDV Hariç: 2.300,00TL
AQUASET RT-300GPD İŞYERİ TİPİ SU ARITMA CİHAZI
                   Günlük 1100 Litre civarında arıtılmış su kullanan işyerleri, imalathaneler, tekstil firmaları vs. için uygundur. Kaliteli içme suyu ve temiz proses suyu ihtiyacınıza ekonomik çözüm getirecek, su giderlerinizi düşürecek Avrupa Standartlarında kullanışlı bir su arıtma cihazıdır. İşletme maliyetinin düşük olması da uzun yıllar kullanılabilirliğini artıran önemli özelliklerinden biridir. Kend..
3.009,00TL
KDV Hariç: 2.550,00TL
AQUASET RT-500GPD İŞYERİ TİPİ SU ARITMA CİHAZI
            Günlük 1800 Litre civarında arıtılmış su kullanan işyerleri, imalathaneler, tekstil firmaları vs. için uygundur. Kaliteli içme suyu ve temiz proses suyu ihtiyacınıza ekonomik çözüm getirecek, su giderlerinizi düşürecek Avrupa Standartlarında kullanışlı bir su arıtma cihazıdır. İşletme maliyetinin düşük olması da uzun yıllar kullanılabilirliğini artıran önemli özelliklerinden biridir. Kendini kısa sürede amorti ederek bütçenize ka..
3.776,00TL
KDV Hariç: 3.200,00TL
AQUASET RT-FE300 DİREKT AKIŞLI SU ARITMA CİHAZI
                   Günlük 1100 Litre civarında arıtılmış su kullanan ev ve işyerleri, imalathaneler, tekstil firmaları vs. için uygundur. Kaliteli içme suyu ve temiz proses suyu ihtiyacınıza ekonomik çözüm getirecek, su giderlerinizi düşürecek Avrupa Standartlarında kullanışlı bir su arıtma cihazıdır. İşletme maliyetinin düşük olması da uzun yıllar kullanılabilirliğini artıran önemli özelliklerinden biridir..
2.330,50TL
KDV Hariç: 1.975,00TL
Kampanyalı Ürünler
Roteknik © 2019
Designed and Developed by CrypticaL ~ Roteknik Su Arıtma Sistemleri