Diğer Filtreler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Filtreli Duş Başlığı
Duş     Sağlıklı bir cilt ve parlak saçlar için başlıklı duş filtresi. •KDF-55, Kalsiyum Sülfit ve Aktif Karbon filtreleri sayesinde sudaki ağır metalleri, kimyasalları ve organik bileşenleri, özellikle de saçlara çok zararlı olan kloru filtreler. •Ortalama kullanım ömrü 6 aydır. Standart duş başlıkları ile uyumludur. 8 Farklı fıskiye seçeneği ile istediğiniz su püskürtme formatını seçebilirsiniz. Mevcut duş başlığınızı sökerek yerine filtreli duş başlığınızı kolayca bağla..
106,20TL
KDV Hariç: 90,00TL
Çamaşır Bulaşık Makina Filtresi
 Çamaşır ve Bulaşık Makinalarını suda bulunan kirecin etkisinden korur. ..
59,00TL
KDV Hariç: 50,00TL
Ultraviole Filtre 1 GPM
1 GPM Ultraviole Filtre: Dakikada bir galon (~3,7 Litre) su dezenfekte edebilen ultraviole filtreden geçen su mikrop, bakteri ve virüslerden arındırılarak kaliteli ve sağlıklı medikal su üretimi sağlanır. Ultraviole ile dezenfeksiyon, suya bir kimyasal veya oksidant ilave etmeksizin, mikroorganizmaların dezenfeksiyonunu sağlar. Düşük basınçlı civa lambası kullanılarak kısa uv dalgaları üreten dezenfeksiyon sistemi, bakteri, protozoa, virüs, küf, mantar, alg ve bunların yumurtalarını et..
377,60TL
KDV Hariç: 320,00TL
2 GPM Ultraviole Filtre
2 GPM Ultraviole Filtre: Dakikada bir galon (~7,5 Litre) su dezenfekte edebilen ultraviole filtreden geçen su mikrop, bakteri ve virüslerden arındırılarak kaliteli ve sağlıklı medikal su üretimi sağlanır. Ultraviole ile dezenfeksiyon, suya bir kimyasal veya oksidant ilave etmeksizin, mikroorganizmaların dezenfeksiyonunu sağlar. Düşük basınçlı civa lambası kullanılarak kısa uv dalgaları üreten dezenfeksiyon sistemi, bakteri, protozoa, virüs, küf, mantar, alg ve bunların yumurtalarını etkisiz..
767,00TL
KDV Hariç: 650,00TL
Kampanyalı Ürünler
Roteknik © 2019
Designed and Developed by CrypticaL ~ Roteknik Su Arıtma Sistemleri