İnline Filtreler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
AQUASET POST KARBON TATLANDIRICI FİLTRE
        AQUASET 1.Sınıf Post Karbon tatlandırıcı filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.        Yılda bir defa değiştirilir. ..
41,30TL
KDV Hariç: 35,00TL
AQUASET ALKAMİNERA (ALKALİN-MİNERAL) FİLTRE
        Arıtılmış suyun pH seviyesini yükselterek vücudu hücre seviyesinde yeniler. Dengeli ve düzenli çalışmasına destek olur. Aynı zamanda Ters Osmos sisteminin aldığı mineralleri geri kazandırarak suyu mineral bakımdan zenginleştirir. Diyet yaparak sağlıklı ve genç kalmak isteyenler, sporcular, gelişim çağındaki gençler ve çocuklar için özellikle tavsiye edilir.         Yılda bir defa değiştirilir. ..
82,60TL
KDV Hariç: 70,00TL
AQUASET MİNERAL FİLTRE
        Arıtılmış suyun mineral seviyesini yükselterek vücudu hücre seviyesinde yeniler. Dengeli ve düzenli çalışmasına destek olur. Ters Osmos sisteminin aldığı mineralleri geri kazandırarak suyu mineral bakımdan zenginleştirir. Diyet yaparak sağlıklı ve genç kalmak isteyenler, sporcular, gelişim çağındaki gençler ve çocuklar için özellikle tavsiye edilir.         Yılda bir defa değiştirilir. ..
70,80TL
KDV Hariç: 60,00TL
AQUASET 2,5″ INLİNE SEDİMENT FİLTRE
AQUASET Inline Sediment Filtre(Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır. Yılda bir defa değiştirilir. ..
47,20TL
KDV Hariç: 40,00TL
AQUASET 2,5″ INLINE GAC KARBON FİLTRE
       AQUASET Granül Aktif Karbon Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Yılda bir defa değiştirilir. ..
47,20TL
KDV Hariç: 40,00TL
AQUASET 2,5″ INLINE BLOK KARBON FİLTRE
      Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır. Gözenekli yapısı ile hassas filtrasyon yaparak membran filtrenin ömrünün daha uzun olmasına yardımcı olur. Yılda bir defa değiştirilir. ..
47,20TL
KDV Hariç: 40,00TL
 K2505 OMNİPURE SEDİMENT FİLTRE
Made in USA Omnipure yüksek kaliteli Amerikan Sediment Filtre: Ön tortu filtrasyonu. Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan 5 micron sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır. Yılda bir defa değiştirilir. ..
94,40TL
KDV Hariç: 80,00TL
K2528 OMNİPURE AKTİF KARBON FİLTRE
Made in USA Omnipure yüksek kaliteli Amerikan Aktif Karbon Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır. Yılda bir defa değiştirilir. ..
94,40TL
KDV Hariç: 80,00TL
K2533 OMNİPURE POST KARBON TATLANDIRICI FİLTRE
Made in USA Omnipure yüksek kaliteli Amerikan Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Yılda bir defa değiştirilir. ..
94,40TL
KDV Hariç: 80,00TL
Kampanyalı Ürünler
Roteknik © 2019
Designed and Developed by CrypticaL ~ Roteknik Su Arıtma Sistemleri