Açık Kasa Sistemler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
AQUASET RT-3B POMPASIZ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
RT-3B Tezgah Altı Pompasız Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler. Su basıncının 4 bar ve üzerinde olduğu yerlerde kullanabilecek fiyat ve performans açısı..
908,60TL
KDV Hariç: 770,00TL
AQUASET RT-1B-INX PASLANMAZ ŞASELİ POMPASIZ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
RT-1B-INX Paslanmaz Çelik Şaseli Tezgah Altı Pompasız Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler. Su basıncının 4 bar ve üzerinde olduğu yerlerde kullanabilece..
944,00TL
KDV Hariç: 800,00TL
AQUASET RT-3A POMPALI TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
RT-3A Pompalı Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Cihaz üzerinde bulunan pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Düzenli su basıncı oluşturan bu sistem cihazın maksimum performansla çalışmasını ve her zaman en kaliteli içme suyunun üretilmesini sağlar. Su basıncının düşük ve düzensiz olduğu yerler i..
1.050,20TL
KDV Hariç: 890,00TL
Kampanyalı Ürünler
Roteknik © 2019
Designed and Developed by CrypticaL ~ Roteknik Su Arıtma Sistemleri