Kapalı Kasa Sistemler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
AQUASET RT-V101-IN COOL SERİSİ KABİNLİ POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI
    Kapalı kasa pompasız ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-V101-IN COOL SERİSİ Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve kompakt tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır.         75 GPD (270 Litre/Gün) kapasitesi evinizin ve işyerinizin sağlıklı ve temiz su ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Dahili 12 Litre deposu ile fazla yer tutma..
1.593,00TL
KDV Hariç: 1.350,00TL
AQUASET RT-V101-INP COOL SERİSİ KABİNLİ POMPALI SU ARITMA CİHAZI
Kapalı kasa pompalı ve deposu kabin içerisinde bulunan kompakt tasarımlı RT-V101P-INP COOL SERİSİ Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve kompakt tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Düzenli su basıncı oluşturan bu sistem cihazın maksimum performansla çalışmasını ve her..
1.770,00TL
KDV Hariç: 1.500,00TL
AQUASET RT-V103 SMILE SERİSİ KABİNLİ POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI
        Kapalı kasa pompasız ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-V103 SMILE SERİSİ Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve kompakt tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır.         75 GPD (270 Litre/Gün) kapasitesi evinizin ve işyerinizin sağlıklı ve temiz su ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Dahili 8 Litre deposu ile fazla yer..
1.534,00TL
KDV Hariç: 1.300,00TL
AQUASET RT-V103-P SMILE SERİSİ KABİNLİ POMPALI SU ARITMA CİHAZI
         Kapalı kasa pompalı ve deposu kabin içerisinde bulunan kompakt tasarımlı RT-V103-P Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve kompakt tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Cihaz üzerinde bulunan pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Düzenli su basıncı oluşturan bu sistem cihazın maksimum performansla..
1.711,00TL
KDV Hariç: 1.450,00TL
AQUASET RT-V80IN RAVENT SERİSİ POMPASIZ KABİNLİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
RT-V80IN Kabinli Tezgah Altı Pompasız Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler. Su basıncının 4 bar ve üzerinde olduğu yerlerde kullanabilecek fiyat ve perfo..
1.416,00TL
KDV Hariç: 1.200,00TL
AQUASET RT-V80IN-P RAVENT SERİSİ POMPALI KABİNLİ TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI
RT-V80IN-P Kabinli Pompalı Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Reverse Osmosis teknolojini kullanarak kaliteli içme suyu üretimi gerçekleştiren yüksek performanslı, uygun fiyatlı su arıtma cihazlarımızdan biridir. Cihaz üzerinde bulunan pompa, yüksek ve alçak basınç sensörleri ile su basıncını sürekli kontrol ederek dengede tutar. Düzenli su basıncı oluşturan bu sistem cihazın maksimum performansla çalışmasını ve her zaman en kaliteli içme suyunun üretilmesini sağlar. Su basıncının düşük ve düzensiz ol..
1.593,00TL
KDV Hariç: 1.350,00TL
AQUASET RT-INX-ELITE INOKS KABİNLİ POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI
        Kapalı kasa pompasız ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-INX-ELITE Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Özel olarak tasarlanmış kabini 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup uzun ömürlü filtre sistemi ve 6. Aşama alkaminera filtresi ile sağlıklı alkali su üretimini kendi evinizde gerçekleştirmenin konforunu suna..
1.829,00TL
KDV Hariç: 1.550,00TL
AQUASET RT-INX-ELITE-PLUS INOKS KABİNLİ POMPALI SU ARITMA CİHAZI
         Kapalı kasa pompalı ve deposu kabin içerisinde bulunan RT-INX-ELITE-PLUS Tezgah altı su arıtma cihazı şıklığı, ergonomik kullanım kolaylığı, uzun ömürlü filtre sistemi ve tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Özel olarak tasarlanmış kabini 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup uzun ömürlü filtre sistemi ve 6. Aşama alkaminera filtresi ile sağlıklı alkali su üretimini kendi evinizde gerçekleştirmenin konf..
2.065,00TL
KDV Hariç: 1.750,00TL
AQUASET RT-INX-ELITE MINI INOKS KABİNLİ MINI POMPASIZ SU ARITMA CİHAZI
Kapalı kasa pompasız ve kapasitesi seçilebilir harici deposu ile RT-INX-ELITE-MINI Tezgah altı su arıtma cihazı dayanıklılığı, şıklığı ve tasarımıyla kalite standartlarının ötesinde bir sistemi bünyesinde barındırmaktadır. Hidroforlu ya da su basıncı yüksek olan yerlerde kimyasal madde ve elektrik kullanmadan etkili arıtım yaparak toplam çözünmüş maddelerin (TDS) %95’ini, organik maddelerin %99’unu ve bakterilerin %99’unu filtreler.         75 GPD ..
1.416,00TL
KDV Hariç: 1.200,00TL
Kampanyalı Ürünler
Roteknik © 2019
Designed and Developed by CrypticaL ~ Roteknik Su Arıtma Sistemleri